GAMTOS AMBASADORIAI – štai kaip mes save vadiname, nes sodyba TRAKŲ AUKŠTĖS gimė iš noro priminti ir dalintis gamtos teikiamu džiaugsmu, grožiu ir ramybe. Kai pas mus atvažiuoja svečiai, dažniausiai į asmenines šventes, įpratę prie skubėjimo, nuolatinio problemų ir sprendimų ieškojimo maratono, įkvėpę gaivaus oro, pasiklausę vakaro tylos, jie su žodžiais atsidūsta: „Kaip čia gražu…“, „Kaip gera…“, „Apsidairau, ir man daugiau nieko nebereikia…“.
Todėl ir sakome: neužtenka suprasti, kiek daug mums dovanoja gamta. Turime pabūti gamtos apsuptyje.
 
Šventė yra ne tik gimtadienis, jubiliejus, vestuvės ar krikštynos. Šventė yra kiekvienas artimas susitikimas su medžiu, ežero vandeniu, žolės žaluma, ryto aušra.
 
 
 
 
 

 

 

MŪSŲ DURYS ATVIROS JUMS, JEI

Jei turite progą švęsti GIMTADIENĮ, JUBILIEJŲ, KRIKŠTYNAS, VESTUVES ar bet kokį šeimos šventinį renginį! Mūsų sodyba gali pasiūlyti jums apgyvendinimą iki 40 žmonių, maistą, didelę teritoriją ir nuostabią gamtą fotografijoms, bei pasivaikščiojimams gryname ore.

       

 

Taip pat su ypatingu šilumu priimame JOGOS MOKYKLAS, RETRITUS ir visus norinčius atlikti DVASINES PRAKTIKAS. Dažnai gavome teigiamų atsiliepimų apie švarią atmosferą ir raminantį efektą, kuriuos teikia aplinkinė gamta ir vanduo.

      

 

Taip pat sodyboje Trakų Aukštės  yra irengta konferencijų salė, kurios plotas yra 80 kv. metrų. Tai puikiai tinka tiek KONFERENCIJOMS ir SEMINARAMS, tiek ŠOKIŲ ar TEATRO UŽSIEMIMS.

 

 

 

            

 

 

 

<!– Google tag (gtag.js) –>
<script async src=”https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-4F6LJN6NZS”>
</script>
<script>
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘G-4F6LJN6NZS’);
</script>