Apgyvendinimo paslaugos

Erdvi sodyba nakvynei pasirengusi priimti iki 40 svečių.  Kiekvienas kambarys pasižymi itin sielą gaivinančiais vaizdais – pušynais bei malonia muzika – paukščių čiulbesiu. Nežadina mašinų gaudesys ar skubančių žmonių šurmulys. Tik Jūs ir gamta. Kambariuose vienvietės bei dvivietės lovos, staliukai, spintos daiktams ir rūbams. Pasirūpiname švaria patalyne bei rankšluosčiais. Kai kurie numeriai turi savo sanitarinį mazgą, kriauklę bei dušą.

Rytinis  kavos puodelis erdviame antro aukšto balkone su vaizdu į tolimą ryto rūką ir itin mistiškas gervių klyksmas suteiks Jums energijos ir puikios savijautos.

 

Pobūvių salė

Sodyboje įrengta apie 80 kv.m. salė, tinkanti tiek  pobūviams, tiek renginiams, seminarams ar mokymams, o platūs langai leis nuolat jaustis gamtos glėbyje.

Padedame suorganizuoti Jūsų švenčių patiekalų meniu bei pasirūpiname, jog maistas būtų šviežias, gardus bei patrauklus.

Maitinimas

Padedame sudaryti Jums švenčių patiekalų meniu bei pasirūpiname, jog maistas būtų šviežias, gardus bei patrauklus.

Šiuo metu sodyba bendradarbiauja su patikima maisto tiekimo įmone.  Džiaugiamės turėdami partnerius, kuriuos galime rekomenduoti Jums.  

 

Pirtis, baseinas, kubilas miške

Dvasios bei kūno atsipalaidavimas suomiškoje pirtelėje bei naujai įrengtame 40 kv. m. vidaus baseine.  Norintiems ypatingų potyrių, didžiuojamės galėdami pasiūlyti miško kubilą, kur naudojamas miško telkinio vanduo.

Miško parkas

Įrengtos net trys erdvios terasos su židiniais, takeliai pasivaikščiojimams, sporto įrenginiai aktyviam laisvalaikiui bei miško namelis mažiesiems. Mišką puošia įdomios skulptūros. Tai puikiai tinkanti vieta komandos formavimo programoms, švenčių fotosesijoms ar tiesiog pasibuvimui gamtoje.